05-07-2024 1 min. Rinie van Haren

Aanvragen subsidie voor activiteiten in onze gemeente

Vraag vóór 1 september 2024 uw subsidie voor 2025 of voor het tijdvak 2025 t/m 2028 aan. De gemeente West Maas en Waal verstrekt subsidie voor een aantal activiteiten op het gebied van: leefbaarheid, jeugd, senioren, armoedebestrijding, veiligheid, sport, kunst en cultuur. De gemeente geeft alleen subsidie voor activiteiten die binnen onze gemeente plaatsvinden.

Aanvragen

De aanvraagformulieren staan op de gemeentelijke website. Aanvragen gaat eenvoudig via www.westmaasenwaal.nl/subsidies. Bel of mail gerust als u vragen heeft. De medewerkers helpen u graag. U bereikt hen op telefoonnummer 14 0487 of via info@westmaasenwaal.nl.


Als eerst op de hoogte?
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief en je bent als eerst op de hoogte van het laatste nieuws.