16-07-2021 1 min. Rinie van Haren

Doe mee met de fotowedstrijd van onze gemeente

Laat jouw fototalent zien. En doe mee met de fotowedstrijd van West Maas en Waal. Pak je camera en maak de winnende foto!

Het thema is: ‘Wij zijn West Maas en Waal’

We willen dat op de foto het karakter van onze dorpen naar voren komt, inclusief onze inwoners. Stuur jouw foto(‘s) vóór 17 september 2021 in via www.westmaasenwaal.nl/fotowedstrijd. We belonen de drie winnende foto’s met een waardebon. We publiceren de foto’s op onze gemeentepagina in weekblad De Maas & Waler. En ook op onze social mediakanalen.

Bekijk de spelregels op www.westmaasenwaal.nl/fotowedstrijd. Heb je vragen? Neem dan contact op met communicatie@westmaasenwaal.nl.


Als eerst op de hoogte?
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief en je bent als eerst op de hoogte van het laatste nieuws.