20-11-2020 1 min. Rinie van Haren

Groot onderzoek over duurzaamheid

Doet u mee? Bij 3.500 inwoners valt binnenkort een brief in de bus met een uitnodiging om mee te doen aan een onderzoek over duurzaamheid. Want de gemeente West Maas en Waal is benieuwd naar uw mening! Hoe meer reacties, hoe beter.

Doet u ook mee? Het onderzoek gaat over duurzaam wonen en grootschalige energie (zon en wind) in onze gemeente. Een onderwerp dat ons allemaal aangaat.

Waarom doen we dit onderzoek? Wij willen graag weten hoe belangrijk u het besparen van energie vindt en of u bezig bent met het verduurzamen van uw woning. Met die informatie weten wij hoe we inwoners kunnen ondersteunen in duurzamer wonen. Ook zijn wij benieuwd naar uw mening over aardgasvrij wonen en het opwekken van zon- en windenergie in onze gemeente. Alvast hartelijk bedankt voor uw mening en tijd!


Als eerst op de hoogte?
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief en je bent als eerst op de hoogte van het laatste nieuws.