Terwijl de thermometer moeiteloos voorbij de 30 graden gaat vandaag, barstte het terrein van de Doe Dagen van de energie en het enthousiasme. Zweterige voorhoofden, vrolijke kreten en hier en daar een verfrissend zwembad: de jeugd van Maas en Waal liet zich ook op deze tropische dinsdag niet tegenhouden.
Onder begeleiding van een topteam aan vrijwilligers én ouders gingen tientallen kinderen aan de slag met timmeren, zagen, schilderen en – uiteraard – flink wat waterpret. Van zelfgemaakte hutten tot creatieve kunstwerken: het terrein veranderde binnen no-time in een kleurrijke speeltuin vol bedrijvigheid.
Maar het bleef niet alleen bij bouwen. Ook de sport- en spelactiviteiten zorgden voor flink wat beweging. Met genoeg zonnebrand in de aanslag, hield iedereen het hoofd koel. De sfeer? Het is een prachtige start.
Wat deze dagen extra bijzonder maakt, is de inzet van de mensen achter de schermen. Vrijwilligers die hun vrije tijd opofferen om de jeugd leuke dagen te bezorgen en betrokken ouders. En natuurlijk de lokale sponsors, zonder wie dit feest überhaupt niet mogelijk zou zijn.
Een dikke pluim voor iedereen die de handen uit de mouwen steekt (zelfs tijdens deze hitte) om kinderen prachtige dagen te bezorgen. De Doe Dagen zijn meer dan een activiteit: het is verbinding, plezier en herinneringen maken. En dat, beste mensen, verdient alle waardering.
Op naar de volgende zonnige dag vol avontuur! ☀️🛠️💦